› SUROVINY K PEČENÍ A VAŘENÍ › KOŘENÍ A OCHUCOVADLA › Pepř růžový celý
Schinus molle
Vhodný všude tam, kde se používá pepř. Je značně aromatický, ale málo peprný.Složení: plody pepřovce peruánského
20 g
Slazené kokosové kostičky, dobrůtky pro Vaše dětičky. A taky pomocník na pečení, který je zároveň zdrojem vápníku, vlákniny a proteinů.
Psyllium je přírodní rozpustná vláknina 98% čistoty, což je nejvyšší dostupná kvalita a zároveň ve velmi jemném provedení, které jednoduše rozmícháte ve vodě nebo v jiném nápoji. Má konzistenci jemného prášku.
Lněná semínka české odrůdy Raciol s poměrem mastných kyselin 1:1 jsou vyhledávaným zdrojem vlákniny a bílkovin, proto jsou oblíbenou potravinou vegetariánů a veganů.
Sezamová semínka jsou velmi přínosná pro náš organismus.
Kořenka s víčkem.
Materiál: sklo.
Rozměry: (šxhxv) 5,5x5,5x9 cm, objem 120 ml.
Do indických jídel, vhodný i na mořské ryby.Složení: koriandr, pepř, římský kmín, skořice, citrónová kůra, hřebíček, kardamom, muškátový květ
Tato série se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Všechno koření je bez glutamanu sodného.
Vhodné pro všechny druhy grilovaných mas, drůbeže a ryb.Složení: paprika, pepř, cibule, petržel list, kmín, koriandr, oregano, hořčičné semeno.
40g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení