› KUCHYŇSKÉ POMŮCKY › POTŘEBY K PEČENÍ › multifunkční struhadlo - nerez
praktické multifunkční struhadlo do kuchyně, 4 funkční plochy, hrubé strouhání, jemné strouhání, korunkové strouhání, krájení, vhodné do myčky,
Špaldová mouka je vhodnou alternativou k mouce pšeničné. Pokrmům dává jemnou oříškovou chuť a vůni. Lze ji s pšeničnou moukou míchat, nebo ji zcela nahradit.
Prášek ze sušeného neaktivního kvásku a zasvěcený tip pro zlepšení chuti vašeho pečiva.
Criscito je v podstatě kvásek, směs měkké pšeničné mouky a vody, která vzniká přirozenou fermentací divokých kvasinek a bakterií mléčného kvašení. Tento kvásek se suší a zahřívá do té míry, že kvásek odumře. Potom se mele na prášek.
Mřížka proí chladnutí pečených výrobků.
Rozměr: 40 x 25 cm. Výška: 2 cm.
Délka 24cm. délka jehly 14,5 cm
Rozsah -50°C až +300°C.
včetně baterie
Otočný stojan na dort Vám pomůže dort snadno a rychle ozdobit. Díky otáčení budete mít zdobení v jedné rovině. Na táce dort rovnou servírujete.
Materiál: plast.
Barva bílá.
Rozměry: pr. 28 cm, v. 8 cm.
Forma/plech na bagety, rohlíky, bagetový chléb udrží při pečení lépe jejich tvar. Je perforovaný, takže se teplo dostane lépe na pečivo i ze spodní strany a bagety se rovnoměrně propečou. Můžete ho také použít k rozpékání již upečených baget.
Materiál: kov s nepřilnavým povrchem.
Rozměry: 38x24,5x2,5 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení