Dobrý den, nově jsme pro vás spustili možnost zeptat se na vše ohledně pečení. Vaše dotazy směřujte na : poradna@upecmesisami.cz
  • 1 z 4
 

Perforovaná silikonová podložka

 

Novinka!

Perforovaná silikonová podložka k pečení.

Vzhledem k tomu, že těsto obsahuje asi 60-80% vody, perforovaná struktura dovolí vodě proniknout přes rohož, což zanechá dokonalou povrchovou úpravu. Použijte pro domácí sušenky, pizzu a chléb! Je účinná pro mražení a pečení všech typů těsta. Podložka musí být použita rovně. K čištění rohože použijte měkkou houbu pod tekoucí vodou.

Rozměry: 40 X 30CM

Délka dodání u tohoto zboží může být až 3 týdny.

Dostupnost Objednáno
399 Kč
Kód produktu 173
Kategorie POTŘEBY K PEČENÍ
Položka byla vyprodána...
 

Mikroperforované silikonové podložky s jádrem ze skleněných vláken, které jsou ideální pro pečení zákusků, cukrovinek, sušenek, krémových zákusků, koláčů, chleba a pizzy. Díky otvorům se teplo šíří rovnoměrně po povrchu nepřilnavé podložky, což zaručuje dokonalé pečení jak na povrchu, tak i uvnitř. Mikroperforované silikonové podložky lze také použít jako podložky při zmrazování; jsou protiskluzové a nepřilnavé.

  • Rozměr podložky je 300x400 mm
  • Nelepící silikonové pečící podložky AIR MAT jsou paropropustné
  • Použití na roštu nebo na plechu, vyztuženo skelnou tkaninou pro vyšší odolnost
  • Tepelný pracovní rozsah -60 C do +230 C
  • Možno použít do konvektomatu, statické trouby, mikrovlnky, myčky
Hmotnost 1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.